W piątek, 17 grudnia, ruszyła sprzedaż karnetów na 19. edycję Millennium Docs Against Gravity. Festiwal odbędzie się w dniach 13-22 maja 2022 roku w siedmiu miastach, w tym po raz pierwszy w Łodzi! Karnety obejmują wyłącznie warszawską edycję, która będzie miała miejsce w pięciu stołecznych kinach. Można je zakupić dla siebie lub podarować komuś w formie świątecznego prezentu! Sprzedaż prowadzona jest na stronie festiwalu mdag.pl oraz goingapp.pl, empikbilety.pl lub stacjonarnie w salonach sieci Empik.

Zasady zakupu oraz rejestracji karnetów

Karnet dla siebie można kupić na stronie: https://mdag.pl/19/pl/warszawa/page/Karnety

Karnet na prezent można kupić tutaj: https://mdag.pl/19/pl/warszawa/page/Kup-karnet-na

Warunkiem skorzystania z karnetu otrzymanego w prezencie lub zakupionego w salonach sieci Empik jest rejestracja do 25 kwietnia 2022 r. na stronie: https://mdag.pl/19/pl/warszawa/page/rejestracja-karnetu-z

Sprzedaż karnetów rozpoczęła się 17 grudnia 2021 r. i trwa do wyczerpania puli lub do 25 kwietnia 2022 r. włącznie - dla karnetów kupowanych dla siebie / do 22 kwietnia 2022 r. włącznie - dla karnetów kupowanych na prezent.

Karnety FAQ: https://mdag.pl/19/pl/warszawa/page/Karnety-FAQ

Festiwal Millennium Docs Against Gravity odbędzie się w dniach 13-22 maja 2022 roku w siedmiu miastach, w tym po raz pierwszy w Łodzi! Część online festiwalu będzie miała miejsce w serwisie mdag.pl w dniach 24 maja - 5 czerwca. Mecenasem tytularnym Millennium Docs Against Gravity jest Bank Millennium, z którym festiwal jest związany od 2006 roku (więcej: bankmillennium.pl).